Pierwsza w Polsce,
dająca wybitne efekty

platforma mJOULE® BBL HEROMOXI

wyprodukowana przez Sciton

Umów się na konsultację
BBL HERO

Zmień sposób starzenia się

BBL lub BroadBand Light™, HERO to nowa generacja fototerapii, która zmniejsza przebarwienia i rumień poprawiając koloryt skóry. Wyraźnie poprawia ogólną jakość skóry w dowolnym miejscu na ciele, w tym widoczne oznaki starzenia, wiotkość, uszkodzenia słoneczne, trądzik i inne. Ten imponujący zabieg wykorzystuje impulsy energii świetlnej do delikatnego ogrzewania powierzchni skóry. Proces ten indukuje naturalny proces gojenia organizmu w celu poprawy produkcji elastyny i kolagenu – pozostawiając skórę rozświetloną z postępującą poprawą w miarę upływu czasu!
Żadna inna terapia światłem nie oferowała do tej pory tak wielu bezpiecznych i skutecznych opcji leczenia skóry dla tak szerokiej gamy wskazań i wrażliwości skóry.

Umów się na konsultację

BBL HERO to:

  • Terapia szyta na miarę potrzeb Twojej skóry – wychodząc naprzeciw potrzebom Twojej skóry stworzymy personalizowany plan, którego efektem będzie pełna biorewitalizacja Twojej skóry.
  • Bez okresu rekonwalescencji – nie jesteś wyłączona/wyłączony z codziennego życia, bezpośrednio po zabiegu powrót do codziennych czynności.
  • Wysoce komfortowa – BBL® HERO™ wykorzystuje wysoce zaawansowaną technologię chłodzenia, aby zapewnić, że zabiegi będą nie tylko bezpieczne i szybkie, ale także komfortowe dla Ciebie.
  • Nowoczesna fototerapia zapewniająca spektakularne efekty – zauważysz poprawę w ciągu kilku tygodni, z postępującą poprawą w miarę upływu czasu.
Terapie dedykowane

dopasowane do potrzeb Twojej skóry

Umów się na konsultację

Rewolucyjna fototerapia, skutecznie przywracajaca ekspresję genów w starzejącej się skórze, nadając żywotność i zdrowie młodszej skóry. Skuteczność terapii udowodniona w badaniach klinicznych. Terapia BBL Forever Young to przełom w utrzymaniu młodej i pięknej skóry.

To najszybszy sposób na leczenie widocznych oznak starzenia (plamy starcze, uszkodzenia posłoneczne, zaczerwienienia czy matowa skóra) na całym ciele. Jedyna tak zaawansowana terapia pozwalająca na leczenie każdego obszaru ciała.

Skuteczne leczenie trądziku za pomocą fototerapii przy użyciu światła niebieskiego, żółtego i podczerwonego w celu eliminacji bakterii, zmniejszenia stanu zapalnego i pobudzenia naturalnego procesu gojenia. Pozwala na uzyskanie doskonałej poprawy stanu skóry bez kremów i leków.

To technika ujędrniania skóry, która wykorzystuje szybkie, delikatne impulsy BBL do podgrzewania tkanek miękkich i przywracania młodzieńczego wyglądu. Podczas zabiegu połączenie ogrzewania skóry i chłodzenia naskórka zapewnia pacjentom komfort i krótki okres rekonwalescencji.

Wygodne, trwałe usuwanie owłosienia. Forever Bare™ BBL wykorzystuje technologię ruchu, aby zapewnić niską energię w wielu impulsach, chroniąc skórę, jednocześnie stopniowo podnosząc temperaturę mieszków włosowych w celu ich usunięcia.

MOXI

Delikatne podejście do pięknej i promiennej skóry.

Specjalnie zaprojektowany laser nieablacyjny (bez uszkodzenia powierzchni skóry) o długości fali 1927 nm, wyjątkowo delikatna terapia ukierunkowana na zapobieganie objawom starzenia. Terapia MOXI jest komfortowa, nie wymaga rekonwalescencji. Efekt to odmłodzenie skóry, korekta początkowych oznak uszkodzeń słonecznych i starzenia, bez względu na porę roku i rodzaj skóry.

Czas na ulepszenie i zmianę pielęgnacji Twojej skóry. MOXI to prosty sposób na odmłodzenie skóry, jej rewitalizację i odświeżenie poprzez korektę nierównej pigmentacji oraz poprawę kolorytu i tekstury.

Umów się na konsultację

Laseroterapia MOXI to:

  • Nowoczesna, małoinwazyjna laseroterapia nie wymagająca rekonwalescencji.
  • Terapia szybka i komfortowa, wymagająca zastosowania tylko kremu znieczulającego.
  • Łatwe postępowanie pozabiegowe.
  • Konieczność unikania słońca i stosowania SPF po zabiegu.
BBL HERO + MOXI

Bezkonkurencyjne połączenie zabiegów w platformie mJoule dla odnowy skóry całego ciała.

MOXI™ i BroadBand Light™ (BBL™) — z dwoma zaawansowanymi zabiegami na skórę Forever Body BBL+™ i Forever Young BBL™, które idealnie łączą się ze sobą, zapewniając spektakularne rezultaty bez koniecznej rekonwalescencji.
W połączeniu te dwa zabiegi zapewniają synergiczną odnowę skóry, w szybki i łatwy sposób skóra uzyskuje blask i młodość.

Umów się na konsultację

Co leczymy?

MOXI™ + BBL™

Skóra naczynkowa i przebarwienia

Efekt po 3 sesjach zabiegowych – miesiąc po ostatnim zabiegu
Zabieg wykonany przez Steven Swengel, MD (źródło: Sciton Inc)

Forever Body BBL™

Przebarwienia posłoneczne na dekolcie
(sun damage)

Efekt po 1 sesji zabiegowej – miesiąc po zabiegu
Zabieg wykonany przez Jason Pozner, MD (źródło: Sciton Inc)

FOREVER YOUNG BBL™

Pierwsze oznaki starzenia, nierówny koloryt skóry

Zdjęcie przed: 2007 Zdjęcie po: 2014. Włączono terapię rutynowego leczenia Forever Young BBL™
Zabiegi wykonane przez Patrick Bitter Jr., MD, FAAD (źródło: Sciton Inc)

BBL™

Przebarwienia posłoneczne, plamy starcze

Efekt po 2 sesji zabiegowej – 3 miesiące po ostatnim zabiegu
Zabieg wykonany przez Antonio Campo, MD, PhD (źródło: Sciton Inc)

FOREVER CLEAR BBL™

Aktywny trądzik

Efekt po 9 sesjach zabiegowych – 1 miesiąc po ostatnim zabiegu
Zabiegi wykonane przez Brooke Bangart (źródło: Sciton Inc)

MOXI™

Przebarwienia posłoneczne, utrata jędrności skóry twarzy

Efekt po 2 sesjach zabiegowych – miesiąc po ostatnim zabiegu
Zabieg wykonany przez Steven Swengel, MD (źródło: Sciton Inc)

Rewitalizacja skóry

Umów się na konsultację

Trądzik

Umów się na konsultację

Wiotkość skóry

Umów się na konsultację

Niechciane owłosienie

Umów się na konsultację

Piegi

Umów się na konsultację

Plamy starcze

Umów się na konsultację

Naczyniaki rubinowe

Umów się na konsultację

Trądzik różowaty

Umów się na konsultację

“In over 20 years of treating skin with light, Sciton’s new BBL HERO is the closest we have come to the Fountain of Youth for keeping skin young and healthy”

Patrick Bitter Jr., MD

Chcesz być na bieżąco?

Subskrybuj newsletter

Administratorem danych osobowych jest Praktyka Lekarska Marek Pitucha z siedzibą w Warszawie, dane osobowe będą realizowane w celu wysyłki Newslettera. Możesz cofnąć wyrażoną zgodę w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed ich wycofaniem. Masz prawo: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia i sprzeciwu oraz złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. TUTAJ zapoznaj się z wszelkimi informacjami jak przetwarzamy dane osobowe.