“Świetny lekarz. Poświęcił czas na dokładny wywiad dotyczący zabiegów, trybu życia. Otrzymałam też plan zabiegów dostosowany do potrzeb mojej skóry. Potrafi słuchać, ma sporą wiedzę, którą z przyjemnością się dzieli. Wzbudził moje zaufanie nie tylko sposobem rozmowy ale też umiejętnościami. Zwracał uwagę aby osiągnięty efekt był naturalny a nie przerysowany. Kontaktował się też kolejnego dnia pytając o samopoczucie i stan skóry. Będę wracać!”

Monika, 2020.02.19

“Byłam u Pana Doktora pierwszy raz ( i na pewno nie ostatni ). Wizyta odbyła się w związku z moimi przebarwieniami na twarzy i dłoni. Pan Doktor ustalił ze mną nie tylko zabiegi związane z moim problemem ale holistycznie podszedł do całej twarzy, dłoni i nawet mojego zdrowia. Skierował mnie na badania, jasno wytłumaczył podłoże problemu i znalazł rozwiązanie na moje złe nawyki. Wizyta odbyła się w przyjemnej atmosferze a profesjonalizm, kultura osobista i wiedza Pana Doktora pozwoliły mi podjąć bez obaw zaproponowaną diagnostykę, terapię i zabiegi, które rozpisaliśmy już w dłuższym przedziale czasowym”

Katarzyna, 2020.01.29

“Do Dr. Pitucha trafiłam z polecenia i każdemu, kto szuka lekarza medycyny estetycznej też będę go polecać. W ciągu kilku wizyt odjął mi ładnych kilka lat. Sprawił, że wyglądam i czuję się lepiej. A co najważniejsze nadal wyglądam naturalnie, a moja twarz umie wyrazić wszystkie emocje. To było dla mnie priorytetem. Szczerze polecam.”

Kamila R, 2020.10.20

“Profesjonalny lekarz i cudowny człowiek. Leczenie blizn na twarzy przebiegło bardzo sprawnie i komfortowo. Pan Doktor z cierpliwością odpowiadał na moje liczne pytania, dobrał odpowiednią terapię, a ja jestem bardzo zadowolona z jej efektów. Skorzystałam również z zabiegów medycyny estetycznej i czułam, że jestem w dobrych rękach. Lekarz, który dba o to, by wydobyć naturalne piękno kobiety i nie stara się „na siłę” poprawiać natury. Z pełnym zaufaniem do Doktora Pituchy, zdecydowanie polecam. Lekarz doskonały.”

Aleksandra, 2020.09.05

“Po odwiedzeniu wielu topowych gabinetów medycyny estetycznej w Warszawie i bardzo złych doświadczeniach, za namową przyjaciółki trafiłam do dr Marka Pituchy. Doktor nie wmawiał mi, że osiągnę spektakularne efekty w tydzień jak inni, że jest to kwestia tylko dużego rachunku, ale pochylił się nad moim przypadkiem indywidualnie, w sposób empatyczny i naukowy. Będę kontynuować wizyty u Doktora, bo wiem, że za miła powierzchownością kryje się przede wszystkim wiedza.”

Pacjent, 2020.02.08

“Bardzo polecam Pana Doktora. Mezoterapia czy dermapen wykonywane bardzo profesjonalnie i delikatnie, z pomijalnym odczuwaniem nakłuć. Efekty widoczne po pierwszym zabiegu. Wszystko dokładnie objaśnione, także pielęgnacja po-zabiegowa. Świetny kontakt. Wrócę na pewno!”

Dorota B, 2020.11.20

“Z prawdziwą przyjemnością i szczerym przekonaniem polecam dr Pituchę.
To profesjonalny, kulturalny lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem oraz holistycznym podejściem.
Jestem jego pacjentką od kilku lat i z każdej wizyty wychodzę bardzo zadowolona a efekty są spektakularne.”

Dorka, 2020.06.29

“Marek Pitucha to lekarz, który nigdy nie zawiódł mojego zaufania. Pełny profesjonalizm, wysoka kultura, bogate doświadczenie, sprawiają, że czuję się bezpieczna, a efekty są spektakularne i jednocześnie bardzo naturalne. To Mistrz w swoim zawodzie. Dziękuję”

Iwona, 2020.07.13