NOWOŚĆ W GABINECIE – FOTOTERAPIA BBL HERO ORAZ LASEROTERAPIA MOXI.

Avada Interior Design
Konsultacje

Konsultacja Medycyny Estetycznej

Konsultacja medycyny estetycznej

jest to pierwszy i kluczowy krok, zawsze poświęcam Pacjentce/ Pacjentowi tyle czasu ile jest konieczne. Podczas konsultacji przeprowadzam dokładny wywiad chorobowy, rozmawiam o codziennych nawykach determinujących stan skóry i zdrowia całego organizmu. Podczas konsultacji oceniam stan skóry twarzy i całego ciała co jest kluczowe. Bardzo istotne dla mnie jest poznanie potrzeb i motywacji:

  • Co chce zmienić w wyglądzie?
  • Co mi przeszkadza?
  • Jaki chcę uzyskać efekt?
  • Co jest dla mnie ważne?

Warto to przemyśleć i poznać swoją motywację.

W swojej praktyce zawsze dążę do poznania oczekiwań Pacjentek i Pacjentów, a moja wiedza i doświadczenie pozwala na wyjście naprzeciw tym oczekiwaniom. Razem, w oparciu o najnowsze trendy w medycynie estetycznej, obieramy najwłaściwszą dla Ciebie drogę.

„Świetny lekarz. Poświęcił czas na dokładny wywiad dotyczący zabiegów, trybu życia. Otrzymałam też plan zabiegów dostosowany do potrzeb mojej skóry. Potrafi słuchać, ma sporą wiedzę, którą z przyjemnością się dzieli. Wzbudził moje zaufanie nie tylko sposobem rozmowy ale też umiejętnościami. Zwracał uwagę aby osiągnięty efekt był naturalny a nie przerysowany. Kontaktował się też kolejnego dnia pytając o samopoczucie i stan skóry. Będę wracać!”

Monika, 19.02.2020

Najwłaściwsza droga – dla Ciebie.

Nigdy nie skupiam się nad pojedynczym problemem jak „mam kurze łapki”, „panie doktorze, te bruzdy są okropne”, „o tu, tu jak to wszystko wisi”. Nie, nie tędy droga drogie Pacjentki i Pacjenci. Nie jesteśmy „kurzymi łapkami” ani bruzdami. Dla mnie kluczowe jest kompleksowe i holistyczne podejście do skóry, ciała i trybu życia.

To jest najważniejsze w nowoczesnej medycynie estetycznej. Właśnie podczas pierwszej konsultacji pokazuję Pacjentkom i Pacjentom tą drogę. Oczywiście każda jest indywidualna i dobrana do konkretnej sytuacji.

Indywidualny plan leczenia to początek przygody, której celem jest naturalny zdrowy i piękny wygląd skóry. Indywidualny plan terapeutyczny obejmuje: rozpoznanie stanu zdrowia skóry, określenie rodzaju i częstotliwości zabiegów, koszt leczenia. Indywidualizacja leczenia i naturalny efekt zabiegów to mój cel a nawet misja, bo mocno w to wierzę. Widzę efekty i satysfakcję każdego dnia.

Jak można się umówić na konsultacje?2022-07-23T13:45:26+02:00

Sposobów jest kilka, najskuteczniejszym wydaje się skorzystanie z systemu rezerwacyjnego poprzez wybranie odpowiedniego dla siebie terminu, można również skorzystać z danych kontaktowych takich jak telefon lub email.

Ile kosztuje konsultacja?2022-07-23T13:42:16+02:00

Aktualny cennik dostępny w zakładce „cennik”.

Subskrybuj newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać najlepsze oferty i zyskać dostęp do eksperckich porad ze świata medycyny estetycznej.

Administratorem danych osobowych jest Praktyka Lekarska Marek Pitucha z siedzibą w Warszawie, dane osobowe będą realizowane w celu wysyłki Newslettera. Możesz cofnąć wyrażoną zgodę w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed ich wycofaniem. Masz prawo: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia i sprzeciwu oraz złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. TUTAJ zapoznaj się z wszelkimi informacjami jak przetwarzamy dane osobowe.

Tytuł

Przejdź do góry